Leden 2009

Alex Evans

31. ledna 2009 v 23:24 | MiSs.KitTynKa |  Scene
Ptm ludia on neni EMO on je SCENE!!!!

Ak chcete najkrajšieho chlapca a páči sa Vám EMO štýl, mám pre Vás meno: Alex Evans. Ak chcete len najkrajšieho chlapca, tiež Vám poradím: Alex Evans. A ak proste len hľadáte to najlepšie, čo príroda ponúka, je tu Alex Evans :)

Okay, toľko aby som spravila zadosť ódam. Podľa mňa a podľa toho, čo som sa dočítala, je Alex síce pekný a síce nafotil množstov fotiek, ktoré by si každá bishounen-fanynka vycapila nad posteľ, ale je to aj docela normálny puberťák, ktorému sa nechce chodiť do školy a ktorý má isté umelecké vlohy.
Tu zopár info o ňom:
* jeho celé meno je Alexandre
* 30. Júla mal 17 rokov
* žije v Montreale, Kanada
* rád premýšľa a rád je sám
* keď má čo povedať, tak povie
* má svoju vlastnú kolekciu fotiek
* jeho vášňou je písanie
* neustále počúva hudbu
* jeho hrdinom je Avril Lavigne (ehm, no dobre, veď má sedemnásť...)
* má myspace
* má 15 ročnú sestru
* nevychádza dobre s mnohými ľuďmi
* vytvoril ... no, ako to preložiť, asi nijako, tak tu: heartbreaker clothing
* miluje čítať knihy
* láska je niečo, čo sa podľa neho dá len veľmi ťažko pochopiť
* chodí na Dawson college
* mnohým ľuďom neverí
* má deviantart, pretože miluje umenie
* momentálne píše knihu (?? no to som zvedavá, urcite ju kuupim)
* šaty sú preňho niečo, čo by si nemal kupovať tak často
* nesťahuje si hudbu, ale ju kupuje
* jeho dobrým priateľom je jeho ipod
* má LG prada mobil (??)
* má svoj blog, kde sa dočítate o jeho duševným pochodoch a ak to chcete po francúzsky, tak tu

Mňo, vo mne vyvoláva Alex dojem chalana, s ktorým sa dá veľmi ľahko spojiť. Takže dievčatá (a chlapci)... hor sa naňho :)

Scene online shopy

31. ledna 2009 v 14:43 | MiSs.KitTynKa |  Scene
Taaak nashla som na Yahoo nejake scene online shopy. Mozno si nieco objednam. Ae nwm ci su vsetky scene bo som na nich ete nebola. A tu je ush ten zoznam:

deadlyscene.com
kathmanduonline.co.uk
attitude.uk.comTIP
corpseclothing.com
bluebanana.cc
darksidecothing.com
fourleafclothing.co.uk TIP
rampageclothing.co.uk
hottopic.com TIP
kidpirate.com
hellwear.co.uk TIP
delias.com
sohosclothing.co.uk
spunout.net TIP
neonriot.com
cjs.co.uk
mamstore.co.uk
disturbedclothing.co.uk
loudclothing.com
EBTM.com
dollydagger.com
grindstore.com TIP
kathmanduonline.co.uk

Doplnky <3

31. ledna 2009 v 11:01
Waaa tiee su uplne boziee. Keby take predavaju aj na slovensku. Chjooo :(

UpA *IN LOVE* pLysAciKoFiA

31. ledna 2009 v 10:54 | MiSs.KitTynKa |  Pictíky na tému...
Klikni na celý článok↓↓↓

Scene dress

30. ledna 2009 v 11:22 | MiSs.KitTynKa |  Scene

Znaamockovee picty or Stamps

30. ledna 2009 v 11:15 | MiSs.KitTynKa |  ╠Graphic
..


FnUk :(

29. ledna 2009 v 20:08 | MiSs.KitTynKa |  My Diary
BoshEeEE je polrok a kazdy je v meste, v kine,atd... Len jaa musim byt doma jak taka trapka.Ae co ush ked som choraaa :(

My colour of hair

29. ledna 2009 v 15:31 | MiSs.KitTynKa |  My Diary

People, chcem si nakydat fialovu farbu na vlasy.Ae nikdew newem najst taky pekny odtien. Keby viete kde predavaju taku farbu v odtieni ako je dole na obrazku tak pls napiste koment.

Tie posledne dve sice niesu fialove ae popripade by som si dala take. Aked niaku inu nenajdem asi si dam tuto:

Mamíiiii, ush nejsom panna :D

28. ledna 2009 v 15:27 | MiSs.KitTynKa |  ╠Haluze
Jednoho dne přeruší 10tiletá dcerka ticho při večeři slovy: "Už nejsem panna!" Po těchto slovech se v domě rozhostilo nepříjemné ticho. Za chvíli se rozkřičí otec na matku: "Marto, ty za to můžeš! Pořád se oblékáš tak vyzývavě a pleteš chlapům hlavy! A taky neuvěřitelně obscénně kleješ před malou!" PoUž nejsem ptom se otec otočil k 20leté starší sestře: "A ty, ty seš taky spoluvinná! Rozdáváš si to s každým na gauči v obýváku, jen co vytáhneme paty z domu! A to i před očima tvojí malé sestry!! A věř tomu, že vím, že máš vibrátor v nočním stolku!!!" Matka zas křičí na otce: "Buď zticha! Právě ty se rozčiluješ?! Vždyť minimálně půlku výplaty dáš kurvám a od té doby co máme doma kabelovku, tak se pořád koukáš na nějaké porno, taky před malou! A to nemluvím ani o tvé sekretářce, která ti ho každou chvíli kouří ...!" Rozpačitá a zoufalá matka se otočí k malé dcerce: "A maličká, jak se ti to stalo? Bylo to análně nebo vaginálně? Byla jsi znásilněná nebo se spolužákem?" Malá holčička udiveně odpoví: "Ale né mami. Paní učitelka mi vyměnila roli ve vánoční besídce z panny na pastýřku!

ZdRoJ→www

HK Friends

27. ledna 2009 v 15:22 | MiSs.KitTynKa |  ╠Haluze
Z leva nahoře: Timmi, Tammy
Z leva uprostřed: Tracy, Fifi, Moley, Hathy, Lorry
Z leva dole: Jody, Thomas, Joey, Teddy
Hello Kitty - Cathy
CATHY -Je klidná a jemná králičí holčička.Dříve myslela vždy jen na sebe. She is a quiet and gentle little girl rabbit. She always thinks of others before herself.
Hello Kitty - TippyTIPPY -Je silný a dobrosrdečný.A tento chlapec by chtěl být Kittynin milý. He is a strong and kind-hearted. And this big lad wants to be Kitty's number one beau.
Hello Kitty - JoeyJOEY -Je to nejpopulárnější chlapec ve škole.I když je to roztomilý myšák, je to největší nešika ale bezvadný v běžných isciplínách. He is the most popular guy at school. As he is a cute mouse, he is a bit of a butterfingers but top-notch in track events.
Hello Kitty - Joeys Girlfriend
JOEYS Girlfriend - Joeyho přítelkyně je tak aktivní. Joeys girlfriend is as active.
Hello Kitty - Jodie>JODIE -Pejsek se smyslem pro znalosti.Rád studuje, a někdy ba chtěl být badatel. A dog with a noggin for knowledge. Loves to study, and wants to be a researcher some day.
Hello Kitty - TracyTRACY - Je to malý domýšlivý mýval co často tropí neškodlivé zlo.A je přítelem každého. He is a perky little raccoon who is often up to some harmless mischief. And he is everyone's friend!!!!!
Hello Kitty - Tiny Chum
TINY CHUM -Je roztomiloučký a chlupaťoučký kolega když je stále dobrá společnost.Díky jeho chování ho Kitty a Mimmy považují za svého mladšího bratra! He is a cute and furry fellow who is a good company all the time. Because of this, Kitty and Mimmy treats him like a younger brother!
Hello Kitty - Rory
RORY -Velice zvláštní veverka, co učí Kitty o tajemstvích lesa.Setkávají se když chce Hello Kitty natrhat květiny. A very special squirrel who teachers Kitty about the secrets of the forest. They met when Hello Kitty was gathering flowers.
Hello Kitty - MoryMORY - Plachý, malý krteček co žije v Kittynině záhonku. A shy, little mole who lives in Kitty's backyard.
Hello Kitty - TimHello Kitty - TammyTIMAND TAMMY-Když je zábava, tyto dvě malé opičky jsou vždy středem této zábavy!! If there is fun, these two little monkeys are always to be found in the middle of it no matter where it is!!


Hello Kitty - Fifi
FIFI - Fifi vždy je u všeho co se řekne, vždy je u každé akce.Je to malá slečna která nezná pravý význam slova "oddech". Fifi is all talk, all action. She is a little miss who doesn't know the exact meaning of "time out".

JeBavyYy ChLapCek

26. ledna 2009 v 19:13 | MiSs.KitTynKa |  Scene
Ze vraj toe Slovaaak. To sa nezapre :D InaQ mam to od mojho new SB KiSsMile*


WooOoW

26. ledna 2009 v 15:30 | MiSs.KitTynKa |  My Diary
Ludia prekvapujete ma cim dalej tym viac. Teras je online 16 ludii. Faqt diky ani newete jaka som stastna. Love Ya :-* Cmag

HK Family

26. ledna 2009 v 15:21 | MiSs.KitTynKa |  ╠Haluze
KITTY - Velice aktivní malá holčička, Kitty si ráda hraje venku, v parku nabo v lese.Můžeš ji také zastihnout, jak hraje na piano, nebo také jak peče!
A very energetic little girl, Kitty loves to play outdoors, in the park or forest. But you can also find her happily practicing on the piano or baking a cake, too!
Hello Kitty - Mimmy WhiteMIMMY - Kittynino dvojče.Je plachá.Kitty a Mimmy vždy tráví čas společně, protože jsou to nejlečí přítelkyně.Mimmy nosí stuhu na levém uchu a tak mohou lidé ji a Kitty odělovat. Kitty's twin sister. She is shy. Kitty and Mimmy always spend time together because they are best friends. Mimmy wears a ribbon on her right ear so people can tell her and Kitty apart.
Hello Kitty - George WhiteGEORGE -Kittynin tatínek.Má bječný smysl pro humor a rád rozesmívá rodinu.George pracuje pro obchodní firmu.Je vždy pracovitý a spolehlivý, ale někdy je trochu roztržitý. Kitty's Papa. He has a fabulous sense of humor and loves to make his family laugh. George works for a trading company. He is always hardworking and dependable, but sometimes a little absent-minded.
Hello Kitty - Mary WhiteMARY -Kittynina maminka.Laskavá a milující.Mary má ráda vaření a péči o dům.Její jablečné koláče jsou výborné. Kitty's Mama. She is very kind and loving. Mary loves cooking and taking care of the house. Her apple pie is famous.
Hello Kitty - Anthony WhiteANTHONY -Kittynin dědeček.Umí vyprávět skvělé historky.Také rád maluje.
Kittys Grandpa. He can tell great tales. Also he loves to paint.
Hello Kitty - Margaret WhiteMARGARET -Kittynina babička.Má nejlepší puding.A ráda vyšívá va svém hopupacím křesle.
Kitty's Grandma. She is a master pudding maker. And she loves doing embroidery in her rocking-chair.

Scene dolls

26. ledna 2009 v 15:19 | MiSs.KitTynKa |  Scene


O HK

26. ledna 2009 v 15:15 | MiSs.KitTynKa |  ╠Haluze
Hello Kitty je jedna z najznámejších postavičiek vyprodukovaných japonskou firmou Sanrio. Hello Kitty bola vytvorená v roku 1974 v Tokiu, od roku 1976 bola zaregistrovaná a dnes je Hello Kitty celosvetovo známou značkou.
RodičiaHello Kitty je biela mačka, má rodinu, sestru Mimmy priateľa s menom Dear Daniel. Hello Kitty má aj vlastné zvieratká, škrečka menom Sugar od Daniela a perzskú mačku menom Charmmy Kitty narodenú 31. Októbra 2004, ktorú dostala svojho otca Georgea Whitea. Charmy Kitty sa od Hello Kitty odlišuje tým, že má viac mačacích znakov.
Cahrmmy Kitty, SugarProfil
Meno: Hello Kitty
Opis: veselá a dobrosrdečná mačička
Dátum narodenia: 1. November 1974
Miesto narodenia: Suburban Cambridge
Krvná skupina: A+++
Rodičia: George and Mary Bell
Súrodenci: sestra Mimmy (dvojča)
Priatelia: Cathy (zajac), Fifi (ovca), Tracy (medvedík čistotný), Joey (myš)
Výška: taká ako má päť žiarivých jabĺk na sebe
Váha: váha piatich žiarivých jabĺk
Záľuby: pečenie cookies, príprava palaciniek pre priateľov, Origami, nakupovanie, tenis, cestovanie, hudba, čítanie, jedenie cookies čo napečie Mimmy, dobrodružstvá s priateľmi.
Najobľúbenejšie jedlo: jablkový koláč od mamy
Zbierky: malé sladké veci - cukríky, sladké hviezdičky, zlaté rybky
Najobľúbenejšie predmety v škole: Angličtina, hudba, čítanie, výtvarná
Iné znaky: Dear Daniel
GitaraHello Kitty je dnes značkou, ktorá produkuje množstvo najrôznejších vecí od spodného prádla, cez hudobné nástroje, plyšové hračky, knihy, sladkosti až po kozmetiku. Hello Kitty je proste úžasná. Koniec koncov, ako všetky mačky!O

Thanks :-*

25. ledna 2009 v 19:59
Jeeeej ludia ste ma neska prijemne prekvapili :) Priidem na blog a pozeraaaam 4 ludia online. Na moj blog je to dost. Dikyyy :-*

Scene slovník

23. ledna 2009 v 0:00 | MiSs.KitTyNkA |  Scene
Taaakze davam vam sem Scene slovníček aby ste rozumeli scene girls :D

!777!hella - hodně, totálně, opravdu /"That was Hella cool!" nebo "I'm hella tired tonight"
!610!hecka - mírnější verze slova hella
!1323!you are the sexx - když někoho opravdu žerete tak tohle je ten pravý kompliment
!616!rawr - stejný význam jako u slov riot nebo roar/řvát
!1379!supa - super
!1174!supa chow - používá se, když chcete popsat, že jste uplně nejvíc happy jak to jde
!1257!rad - největší kompliment jaký někomu můžete dát, něco jako dokonalý, úžasný
!1342!sxe, sxc, hxc, exc, fxc - streight edge, scenecore, hardcore, emocore, fashioncore
!1199!bang bang - prostě citoslovce =D
Taky se dost často používají výrazy WTF? OMG? BTW a tak dále...

Nechapem...

22. ledna 2009 v 18:53 | MiSs.KitTynkA |  My Diary
Moreeee nechapem jak mozu byt niektory ludia taky blby (zee Milankoo) vacseho debila som nevidela. ae FaQt on je total sprosty. Ae co ush aj taky musa byt. Neska na mna vyskoci s tym ze nwm co je to ganja. Jaaaa? A nevedet co je ganja???? To skoor on!!! Ae jemu to nevysvetlim. ShaQ hovorim ze je total sprosty.

Len tolko. Bye :-*

Baby Bonezzz

22. ledna 2009 v 15:27 | MiSs.KitTynKa |  Scene
Baby Fayce

22. ledna 2009 v 15:17 | MiSs.KitTynKa |  Scene
BosHe tAaaA je uPa NadHernA