Listopad 2008

Dramatikz ohlasujú album a majú hotový klip

23. listopadu 2008 v 10:32 | Sk8_KitTy |  Dramatikz
Fanúšikom skupiny Dramatikz určite neunikla správa, že táto trojčlenná severoslovenská crew pripravuje na rok 2009 svoj debutový album. Podla aktuálnych informácií je dátum vydania nastavený na 9.2.2009, čo je dosť času na to, aby sa to stihlo. Dramatikz to vedia a preto usilovne pracujú, aby Výsledok Doby, ako sa debut volá, prišiel načas.
// //
Dosku si chalani, rovnako ako mixtape, vydajú sami na labeli Made In Vietnam-Potter, pričom distribúciu im bude robiť Sony BMG a na trh ho už onedlho začne uvádzať prvý videoklip.

"Nečudujem sa" (produkcia Masif) je vôbec prvým klipom z ich dielne a Dramatikz ho produkčne zverili do rúk Radkovi Karkovi (Karkys Production) z Prahy, ktorý je medzi freeski a snowboardovými hlavami známy za svoje videá práve z tejto oblasti. Námet s scenár si Dramatikz spravili sami a režijne ho obstaral David Kačírek s Tomášom Kotrbom. Natáčanie sa počas piatich dní uskutočnilo ako v Prahe, tak v Janove.

Album príde vo februári, klip už čoskoro. Po budúcotýždňovej premiére sa dostane na internet a teda určite aj sem.

Lil Idea vs. Lanto

ZDROJ: hip-hop.sk

Retazaak

23. listopadu 2008 v 10:20 | Sk8_KitTy |  ╠Reťazáky
Kolik ti je? 11 ae 23.12. budem mat 12
Kolik bys chtěla aby ti bylo? 15
Hraješ golf? ne
Píšeš na klávesnici všemi deseti? neee

ColLorS

20. listopadu 2008 v 20:10 | SK8_KitTy |  ╠Reťazáky
O růžové..
Líbí se ti růžová?
jj ude
Děláš často dizajnky s růžovou? ja moc disagny nerobim
Oblékáš se hodně do růžové? ee

ReťazáčiQ

18. listopadu 2008 v 19:57 | SK8_KitTy |  ╠Reťazáky
Co se ti vybaví když se řekne celer? → kapusta :D
Napiš sem ovoce, který tě napadne jako první. →meloon
Jakou máš barvu vlasů?→ blond..kvaasnu
Máš hlad?→jj aj ked som pred minutou zrala :D
Černá nebo růžová? → obidve spolu
McDonald nebo KFC? → tazQa otasQa
Punk nebo HipHop? → HipHop rozhodne. Hiphop je moj zivot
Počítač nebo TV? → PC
Skype nebo ICQ? → ICQ
Čokoláda nebo chipsy? → podla toho na co mam chut
Kdo má pokračovat? → SB a kto chce

On príde...

14. listopadu 2008 v 20:23 | SK8_KitTy |  ╠Príbehy plné slz

Hodně smutná povídka - On přijde....

Teplé paprsky odpoledního sluníčka dopadaly oknem do malého nemocničního pokoje. Jen čtyři zdi, okno, dveře, postel skříň a malý stolek. Tady se čas neměří na hodiny a minuty, ale na kapky infuzí, krevních konzerv a slz. Na posteli ležela dívka, která doufala v zázrak. Nikdy nepřestala věřit, že se uzdraví. Nikdy neplakala pro ztracené kaštanové vlasy. Nikdy se nepoddala bolesti. Pořád věřila v zázrak.Nikdy mu neměla za zlé, že od ní odešel, když se dozvěděl o její nemoci. Jen toužila po tom ho spatřit. Věděla, že umírá, ale přesto věřila, že se stane zázrak. Upřeně hleděla na kapky infuzí, které jedna po druhé proudily do jejích žil. Doufala, že přijde. Tak moc si to přála. Najednou cítila něčí přítomnost. Otevřela oči a viděla Ji tam stát. Srdce se jí zachvělo. "Ještě ne! On přijde" smlouvala s ní. Nepřestávala věřit. "Je pozdě musíme jít…….." řekla dívce a natáhla k ní ruku. Ta se naposled zadívala na dveře pokoje a odevzdaně uchopila tu chladnou bílou ručku. Zadívala se do těch nádherných očí. Jediná slza a už nic víc. Poslední kapka odměřila její život. Už se nikdy nedozví, že stál za dveřmi jejího pokoje. Strach z toho , že jí zlomil srdce, mu nedovolil vstoupit. Možná by vešel, kdyby věděl, že ona ho pořád miluje a že za těmi dveřmi umírá…
autor- Neznámí...

TV love

13. listopadu 2008 v 20:22 | SK8_KitTy |  Love
Náhled obrázku

me+you=love

12. listopadu 2008 v 20:22 | SK8_KitTy |  Love

LásQa a smrť

11. listopadu 2008 v 20:21 | SK8_KitTy |  ╠Príbehy plné slz
Další úžasný příběh...
Je sychravé podzimní odpoledne, ulicemi plynou davy nevšímavých, ustaraných a tak neskutečně monotónních lidských postav. Všechny jsou zabrány do svých vlastních starostí všedního, ničím nezajímavého dne. Nikdo si nevšimne dívky kráčející středem té živé masy. Dívky s nepřítomnýma, uplakanýma očima. Nikdo se na chvíli nevytrhne z každodenního stereotypu. Nikdo se nezeptá, zda nepotřebuje pomoci, zda je vše v pořádku. Dívka bezmyšlenkovitě kráčí ulicemi. Už není schopna přemýšlet, ne, teď už ne. Její mysl zůstala na té křižovatce.
Stále před očima vidí jeho krásné modré oči a nádherně tvarované rty, jak se s ní ač nerady, pro dnešek loučí a zároveň slibují další krásné zážitky. Ani jeden však ještě netuší, že je to naposled. Naposled v tomto životě. Naposled v tomto světě. Naposled co se mohou vzájemně podívat do očí a říct si ta dvě magická slůvka. "Miluji tě" řekne mladík a jeho tvář se rozzáří v láskyplném úsměvu. "Však já tebe taky" odpoví skoro rutinně dívka. Kdyby jen tehdy tušila. Auto se pomalu rozjíždí. Dívka odchází směrem k nedalekému domu. Už zavírá domovní dveře. Najednou uslyší strašnou ránu, zvuk rozbitého skla a nepřetržitý zvuk klaksonu. " Tome néééééé!!! Doběhne na křižovatku, kde už se tvoří hlouček všudypřítomných čumilů. "Zavolejte někdo záchranku, prosím rychle! Tome no tak prober se, prosím!. ...
Už je pozdě, mladík už nevnímá všechno to dění kolem něho. Nevnímá marné snažení záchranářů o jeho život. Nevnímá slzy své milované. Dívka stojí na rohu křižovatky a dívá se za černou dodávkou. Zhroutil se jí život. Chtěla mu toho tolik říct, jak moc s ním byla šťastná, jak milovala jeho velké hnědé oči, krásné rty, jeho bezchybnou povahu. Proč jen se to muselo stát, proč nám?! Miluji tě, Tome! Dívka prošla snad už celé město, už nemůže přemýšlet, nejde to! Najednou se ale znovu ocitla na té křižovatce. Tady. Tady se to stalo. Tady se jí zhroutil celý svět! Ale za okamžik budou zase spolu, pomylela si... "MILUJI TĚ" vykřikla dívka a vstoupila do silnice...
autor- neznámí

Is this love?

10. listopadu 2008 v 20:14 | SK8_KitTy |  ╠Love Story♥
Mno tady je jeden z mich dalšich "smyšlenych" přibehu...mno snad se bude libit :))
Plakala…Chtěla skoncovat se životem….
Už běžela pro žiletku…a už ji pevně tiskne v rukou… stačí jen malí pohyb , krátká bolest..odpustit…a pak už jen sbohem zašeptat….Něco ji v tom však bránilo… Byl to snad strach? Z toho co se stane až " zemře"?! Nebo snad láska? Co ji nutilo zůstávat? Možná láska a on….
Milovala ho, nemohla ho opustit… je to vše co má… Musí znova pohlédnout do je ho hlubokých hnědozelených očí…
Zůstává…
šlohla som to na xxl-01.blog.cz

PLS

8. listopadu 2008 v 20:28 | SK8_KitTy |  ╠Zvieratká
Podepište petici na ochranu zvířat!
pokud vám to není aspoň trochu jedno, tak klikněte →SeM jediné, co musíte udělat, je vyplnit tabulku v pravo nahoře a kliknout! prosím, potřebuje se sehnat 1o.ooo.ooo hlasů. nic vám to neudělá.
Pro blogaře:
Prosím, když budete tak hodní a skopírujete si tenhle článek na blog, zabereto přece jen tak 3 minuty!! nic víc, je tohle!

Syn

8. listopadu 2008 v 20:26 | SK8_KitTy |  ╠Príbehy plné slz
tak tenhle příběh je dobrej na zamyšlení..ani není moc dlouhej, tak jestli máte čas tak si ho přečtěte...
Tento příběh je o vojákovi, který se navrací domů po válce ve Vietnamu. Volá ze San Francisca domů svým rodičům.
"Mami a tati, vracím se domů. Ale musím se vás na něco zeptat. Je tu se mnou kamarád a já bych ho rád vzal s sebou k nám."
"Jistě"odpověděli rodiče "rádi ho uvidíme". "Ale něco byste měli vědět", pokračoval syn," můj kamarád byl těžce zraněn. Šlápl na minu a přišel o ruku a nohu.Nemá kam jinam jít a já bych byl rád, aby žil u nás ."
"To je strašné, synu. Samozřejmě mu rádi pomůžeme najít bydlení."
"Ne, mami a tati. Chci aby žil u nás." "Chlapče," řekl otec, " nevíš o co nás žádáš.
Někdo s takovým handicapem by pro nás byl velkou přítěží. Máme svůj styl života a nemůžeš přece čekat, že jej kvůli němu jen tak opustíme. Prostě přijď domů a na toho hocha zapomeň. Určitě se o sebe dokáže postarat sám."
Ihned poté syn zavěsil a už se rodičům neozval.O pár dní později jim zavolala policie ze San Francisca.
Jejich syn zemřel po pádu z mrakodrapu. Policie to zhodnotila jako sebevraždu.
Zdrcení rodiče okamžitě letěli do San Francisca, aby tělo svého syna identifikovali. Poznali ho, ale ke svému zděšení rovněž zjistili, že jejich syn měl jen jednu ruku a nohu.
Tak co? Hmm, kdyby jen rodiče věděli že jde o jejich syna, určite by mluvili jinak:( a zas takovou přítěží by asi nebyl...

Daj si to na blog!!!

8. listopadu 2008 v 20:25 | SK8_KitTy |  ╠Zvieratká
Dejte si to na blog, možná si říkate," to sotva! akorat mě to bude kazit muj sqvelej isain! děte s tim do prdele!" Ale to, že vam jeden malej blbej obrazek nesedne k disainu to je snad jedno ne?! Když tim mužete alespoň minimalne pomoct, tak nevahejte a udělejte to!!!
Jak tím pomůžete?!
Sice toto je s názor z mího hlediska ale ymslím že když se tyhle "protesty" budou oběvovat často na všech možných stránkách, lidé si uvědomí, co se děje kolem nich jiným, vašim nejlepším přátelům: zvířátkům.... Jsou to němé tváře, naši kamarádi, a mi je necháme takhle trápit?!
Děkuju všem co neváhají, a dají si to na blog

čakala...

8. listopadu 2008 v 20:20 | SK8_KitTy |  ╠Príbehy plné slz
Podívala se naposledy z okna...prosila ať se příjde...! On jediný ji mohl pomoci...od otce,od života,od smrti....stále pevně věřila že příjde! Čekala....čekala týden, dva, měsíc! Bolestivě snášela tvrdé a hrubé rány jejího nevlastního otce s myšlenkou na něj, že za ní ten den přijde, že ji stále miluje, že ji vrátí svoje srdce...! Seděla na posteli a hrdě zadržovala slzy....věděla...že NEPŘIJDE.
Podívala se naposledy z okna, kde nedávno pršelo a odešla...šla a šla. Nevěděla kam, bylo ji to jedno...k tomu aby snášela dál rány otce ji už nestačila pouhá myšlenka na něj, neměla pro co žít!!! Najednou se zastavila před velkým stromem...stromem který se najednou objevil na prázdné louce....stromem na kterém bylo neznámé lanko....A byla rozhodnutá! Postavila se na kámen pod lanem a dala si kličku okolo krku.Naposledy prosila ať přijde za ní...aby ji zachránil, vrátil ji jeho srdce, důvod proč žít...Koukla se nahoru, na zatažené nebe a uviděla JI (smrt). Už tam na ni čekala, čekala až ukončí svůj život! Natáhla k ní ruku... Stačí tak málo, jen kousíček k smrti!
A v tom ho z dálky spatřila. Byl na druhém konci louky a vyděšeně na ni koukal. Blikla v ní jiskřička naděje....byla tak blízko k smrti.....začala JI naléhavě prosit aby mu mohla aspoň pohlédnout do tváře! ONA na ni jen pohlédla a zmizela. Stála tam dál a mlčky koukala, jak tam její láska stojí. Proč nejde blíž?? ptá se sama sebe. Natáhla k němu ruku....,,Je pozdě, moc pozdě...." špitla. Věděla, že ONA se vrátí....že pro ni přijde! A měla pravdu, vedle ní ONA stála, a čekala....,,JE ČAS " řekla a natáhla k ní ruku. ,,Ne, ještě ne, on mě zachrání, on mi svoje srdce vrátí!" prosila JI . A opravdu, šel pomalu k ní. Byla šťastná...přišel! ONA ale nechala ruku nataženou a udělala letmý pohyb prstu k sobě...Kluk roztáhl náruč, a ona plně rozhodnuta chtěla jít k němu.
Kámen, na kterým stála byl ještě kluzký od deště a ona...sklouzla se jí noha, dotkla se JI a........ visela. Před očima se jí mlžilo, jen malou škvírečkou v zamlžených očích koukala na svojí lásku, která k ní běžela a něco volala. Nic neslyšela, nic necítila, všechnu sílu dávala do svých očí, aby zůstaly otevřené...aby ho mohla vidět!! Toho, kvůli kterému tady je, kvůli kterému je teď s NÍ...lano ji řeže to krku, vlasy ji vlají do obličeje, malá škvírka kde ho vidí mizí v dáli. ,,MILUJU TĚ " uslyší od něj ty nejhezčí slova na světě...a pak je ticho, hluboké ticho...nic necítí, nic neslyší, nic nevidí......nemá oči......nemá život....Neví, že její láska stojí u její mrtvoly a brečí...brečí a v rukách svírá svoje srdce které ji chtěl dát, brečí a prosí o odpuštění, brečí a křičí....křičí svou bolest! Křičí, že nepřišel dřív...že ji nezachránil! Křičí, že to bez ní nezvládne, že ji miluje, že se bál přijít dřív...bál se že ji zlomil srdce!!!Nevěděl že to srdce se snažila držet i přes rány otce pohromadě....kvůli němu!! Křičí, brečí, prosí, miluje ji....Ale to už ona neví..........NIKDY TO UŽ NEBUDE VĚDĚT!!......

Nepočujesh ma?

8. listopadu 2008 v 20:19 | SK8_KitTy |  ╠Love Story♥
Proč nemůžeš poslochat co říkám ...vždyť sou to jen tři krátká slůvka...krátká ale velice duležitá! ty máš svuj vlastní svět ...a já do nej nepatřím ...a asi nikdy nebudu...chtěla jsem jen říct:Já tě miluju...copak to nestačí?....proč mě neslyšíš? :*-(

Nad priepasťou

8. listopadu 2008 v 20:18 | SK8_KitTy |  ╠Príbehy plné slz
Zdroy: xxl-01.blog.cz

Nad propastí dívka stála, z modrých očí se jí slzy draly… Stále jenom přemýšlela, zda o krok ustoupit, nebo život ukončit…Stačil jenom malí krůček…A měla by věčný klid… Ona však jen nehybně stála..Věděla, že jí mnoho času nezbývá..Dřív či později…Stála tam z nešťastné lásky …..Taky hořkost,hněv, a smutek v sobě držela, ale láska převládala..Jen na něj teď myslela…Měl ji vůbec někdy rád?!...Nebo to všechno po celý čas hrál?!...
Stála tam jen kvůli němu…..Už mu dávno odpustila….ale sama se s tím nesmířila… Není tu už pro mě místo…Zašeptala tiše dívka….A tvář plnou slz měla…. Začíná pomalu svítat, už tam stojí hodiny…. Čeká, zda ji někdo zabrání ve skoku…Ale nikde ani stopy po životě… Jen to moře doráželo na útesy… Před očima se jí zjevoval celí život…Vzpomínala však jen na něj…Jak jen ho strašně miluje… Jen otázku jedinou před koncem má..PROČ?! proč život, proč láska ji potkala…proč, Proč se to vše musí dít… Z očí slzy vytryskly … Byla odhodlaná skočit..už jí v tom nikdo nemohl zabránit… Věděla, že nikdo hledat ji nebude…. Proč by měli… vždyť sem byla k ničemu….Vykročila….. Místo sbohem…říkám dík…….

Sen

8. listopadu 2008 v 20:17 | SK8_KitTy |  ╠Príbehy plné slz
zdroBěžela dívka beze jména , běžela lesem,… Všude kolem jen mrtvé ticho, tma, viděla jen obrysy stromů….Bála se,….Bála se co bude dál… Hlavu plnou myšlenek, a vzpomínek měla ,ale stále utíkala … V tom najednou zakopla, do bezvědomí upadla…Viděla sama sebe, jak tam v temném lese leží, tam kde slunce nevychází, tam kde měsíc nezapadá, tam kde bezhvězdné nebe je, tam kde žádný život není….
Tam v té temné pasti….Probrala se..Jen měsíc na ni skrze větve stromů civěl, potřásla hlavou a mnula si oči..Ať je to jen sen, přála si dívka… I kdyby byl, nikde útěku z něj není…Běžela..ani nevěděla kam,.. Jen na něj teď myslela, na ty chvíle co s ním prožila, některé žalostné a některé jak z pohádky byli…Najednou se zastavila, stála na rozcestí.. Kudy jen dát se má?!
Má se dát doprava? Cestou jako z pohádky... všude kolem květy a života tam plno bylo, snad i světlo zahlédla….
Nebo má snad vykročit cestou po své levici?!.. Beze světla, bez života jen hlívou posetá zem bez kvítí .. Jen bláto místo ranní rosy…
Kudy jen má se dát…. Možná dělá velkou chybu, ale vykročila cestou druhou… Neohlížela se,… nelitovala…
Po hodinách bloudění, konečně dívka zahlédla světlo… Vše kolem se začalo "rozpadat" .. Otevřela oči dívka beze jména …
"Jak podivný sen se mi to zdál"……

Príbeh jednej obyč baby 2

8. listopadu 2008 v 20:12 | SK8_KitTy |  ╠Love Story♥
Pokračování jen tak zhrnu, dá se říct, že to dopadlo dobře-ale taky i špatně, nebo se dá taky říct, mělo to špatný konec, a le krásný nowí začátek....Newím, chápejte si to jak chcete,,, ... Když teď nebudu psát ve "zkratkách" tak to dopadlo asi takhle: Když konečně pochopila že pláče na špatném hrobě, řekla si, KONEC.... nemá to cenu....Šla za ním, a řekla mu to, jen letmo zahlédla jeho tvář,,, "Je konec"....Další den byl snad nejhorší v jejím životě....Těško se spamatovávala s toho co právě udělala.....Věděla však, že to tak být má....Ale nejhorší den se stal dnem, nejen nejhorším, ale i nádherným...bylo to jako kdyby z pod deštivého mraku vykoukloo slunko :), rekli si, že toho aba dost litují, a že by možná, bylo fajn pro oba to zkusit znova.....
Konec si domyslete sami, je na vás jaký chcete zakončení, já vim svoje, a vi zase svoje.....

Príbeh jednej obyč baby

8. listopadu 2008 v 20:11 | SK8_KitTy |  ╠Love Story♥
Tehdy byl podzim. Byl úplně normální den, jako každý jiný, jen pro ni to byl a navždy zůstane, jedním z jejích nejhezčích dnů v jejim životě…24.11 ,2006, 17:09…. Od té doby jsou spolu ..…
zapomněla na svět okolo,
Později to už bylo lepší … Ale to ještě nevěděla, co se vlastně děje… V té době byla naštvaná na svou fajnovou kámošku kvůli tomu, že jí podle jejího debilního názoru přebírá kluka.. To jí tehdy uniklo, že její kluk, začal dělat něco, co už pro ni bylo vážně moc… Začal se dekovat práškama… Ne proto, že je měl předepsaný nebo podobně.. Ale proto aby si ublížil… Aby skoncoval z tímhle posraným životem… Jeden víkend už toho na ni bylo prostě moc, nevěděla , jak s toho všeho vyplavat … Tehdy neviděla jiný řešení, nepřemýšlela … Vůbec ji nenapadlo, že tím může někomu ublížit… Hrozně se bála, bála se že si něco udělá…Že o něj příjde..A co pak..bez toho kdo pro ni znamená všechno… Vzala tehdy pro ni "poslední smrtelnou šanci"- všichni asi víme o čem mluvím, nechci to tu popisovat, kdyby to četl někdo kdo neměl..… Byla to chyba,…. Ukázalo se, že si nic neudělal, byla šťastná jako blecha, :)) Vlastně ani nevím, co ho donutilo k tomu, aby zůstal… Možná rodina, možná kámoši, možná počítač :)) a co já vím možná dokonce i ona…:)) …
Nechtěla ,aby se někdy dověděl o tom co jsem kvůli pouhý lásce a s trechu o/k něm/u udělala… Ale bohužel… …. Dozvědělo se to celkem dost lidí, lidí kterým nikdy nechtěla ublížit , ale ublížila…Vím že je pozdě… Snad se vám někdy bude moct omluvit…...Další dny-týdny, byly nejhezčí v jejím životě, .... Později, někdy koncem zimi a začátkem jara, se jí zbořil celej svět, začalo to celí skřípat... a to dost,, Později se ta dívka dozvěděla, že kluk, kterýho milovala víc než svůj život, už ji nemiluje, a že se blíží nedaleký konec...Nevěděla co má dělat,, Prý se dost změnila... Chodila všude jako stín...průměr ve škole poměrně klesl a ona stále smutná, probrečela celí dny zavřená ve svim pokoji...Později si uvědomila, že tohle nemá cenu, je to tak jak to je...a ona chtě nebo nechtě se s tím prostě smířit musí......
Nabízet přátelství někomu, kdo chce lásku, je jako dávat chléb někomu, kdo umírá žízní!

Ach jaj :(

8. listopadu 2008 v 20:10 | SK8_KitTy |  ╠Príbehy plné slz
Vešla do koupelny , pustila kohoutek úplně naplno ......svlékla se a lehla si ...byla smutná. Přemýšlela proč? proč ji nikdo nechce copak je tak škaredá ..má v sobě neco špatného Proč? ji kamošky opovrhují proč? s ní najednou nechodí tak moc ven jako dřív proč?? co jim udělala ..vždyť se nic nestalo nepohádaly se tak PROČ?? ..moc jí to trápilo ...najednou zjistila že vana uz je plná zastavila kohoutek a znovu se ponorila do svých myslenek ....najednou ji napadlo že ji nikdo nepotrebuje tak proč to neudelat ani nevěděla jak lehko se ponořit pod vodu a ani to nepostřehnou jakmile se ponorila najednou se jí udělalo nádherně ...nic jí netížilo .....pomalu zavírala oči a vsechno se oddalovalo a bylo jí čím dál víc krásně až najednou nic necítila vůůůbec NIC

Popoluska :D

8. listopadu 2008 v 19:54 | SK8_KitTy |  Story
  *tw048Popelce je nyní 95 let. Poté, co prožila život s nyní nebožtíkem princem, sedí dnes na terase, v houpacím křesle a pozoruje svět se svým kocourem Bobem.