ťahákyyyyyyyyyy

27. května 2008 v 17:25 | BlackRose |  ╠škola
Snad nejstarší a nejoblíbenější jsou taháky napsané na kousku papíru, ale teď kam s nima???
Jeden ze způsobů je, že si svůj pracně vyrobený tahák necháš jen tak v ruce nebo pod rukávem(v tom případě je vhodné mít tričko s dlouhými rukávy). Tento způsob je sice dost nebezpečný co se týče možnosti odhalení ale i tak se dá použít.
Další způsob je o něco lepší. Svůj tahák si dáš za obal sešitu který si necháš na lavici(ovšem jen u učitelů kteří nevyžadují vyklizení lavice při testu:-D). Ale i v tomto případě je vhodné mít například tmavý obal na daném sešitě nebo učebnici.
Dále si můžes tahák dát pod svůj test(vhodné když píšete na své papíry a ne když vám je vyučující rozdá).
A teď se konečně můžu dostat ke svým oblíbenějším způsobům...
Svůj tahák si můžeš dát velmi snadno do pouzdra, záleží ovšem, jaký druh pouzdra máš. Každopádně si ho necháš otevřené na lavici a do něj si vložíš svůj tahák. V tomto případě je nejvhodnější když sedíš v zadních lavicích a vyučující neprochazí lavice. V opačném případě když se blíží k tvé lavici pouzdro okamžitě zavři. Ale nenápadně! Nejlepší je si před hodinou vytáhnout několik tužek a podobně a při této příležitosti je dát do pouzdra a zavřít ho. Pokud vyučující přejde lavici a jde dopředu, pak můžeš pouzdro zase nenápadně otevřít. Pokud jde ovšem dozadu tak to nedoporučuji protože se může otočit a v nejhorším případě i vrátit zpět.
Další způsob je že si tahák napíšeš na lavici. Já doporučuji tužkou, je to nejlepší způsob, v případě ohrožení se jde velmi rychle a snadno zbavit důkazů :-D. Ovšem pozor aby sis ho sám/sama nesmazala rukou když budeš psát. Potom už jen stačí dávat pozor, aby vyučující neprocházel lavice a nezvedal papíry kde jsou taháky(tento nepříjemný incident se mi stal, a bohužel jsem měla na lavici tento tahák, ale jelikož to tak měla polovina třídy tak učitel jen procházel lavice a rukou ty taháky mazal, takže mi to vyšlo!:-D). A taky pozor na to, aby sis neposunul/la test a aby tento tahák nešel vidět.
Další způsob, ale né příliš bezpečný(my jsme si ho už v naší třídě vyzkoušelicritt), je že si tahák napíšeš křídou na tabuli, měl by být co nejnenápadnější a nám to už několikrát vyšlo i když párkrát na to učitelé přišli... Pozor na učitele kteří nechápou srandu, ti by celé třídě potom dali o to těžší test!
Několikrát se mi (a i dalším) osvědčil tahák napsaný na parapetu(musíš ale sedět u okna). Nejvhodnější je ho napsat tužkou a ne ho příliž vyrýt, protože jsme ho kolikrát nemohli vygumovat. Ovšem taky nedoporučuji u agresivních učitelů. U toho u kterého jsme to mnohokrát vyzkoušeli nám to vyšlo(a to byl feest vyrytý tužkou že šel vidět snad už z chodbycritt a učitel o tom dokonce věděl, ale nic nám neřekl a nechal nás z něj opisovat z vesela dál).
V dalším případě jsou také mé oblíbené taháky v průsvitné průpisce. Stačí když si na kousek papíru, který si nejdřív dobře přeměř ať ti tam vleze, napíšeš svůj tahák a ten si potom vložíš do průpisky. Je vhodné aby psala a aby měla průsvitný obal, ale ne zas na tolik, aby šel ten tahák vidět až moc. Ale taky záleží na tom, jak máte dobrý zrak. Já si své taháky dělala velmi malé, takže je nemohl nikdo kromě mě přečíst.
Několikrát jsme si psali taháky na rámy oken. V tomto případě je také vhodné mít velmi dobrý zrak, ale pozor na to, že i učitelé ho mohoui mít dobrý. Je vhodné je psát pentilkou a jemně, aby nebyl příliš nápadný.
Tak a to by pro dnešek stačilo. Je spousta dalších způsobů jak a kam si dát tahák, ale všechny tady vypisovat nebudu. Takže doufám že ti tady z toho něco pomohlo a hodně štěstí při testech a hlavně se nenech chytit!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Haniškaaa Haniškaaa | Web | 31. května 2008 v 17:49 | Reagovat

haaa to sme aj mi mali:D ze sme mali pisomku z angliny zo slovicok a take 3 najtazsie co nikdo nevel zapametal sme napisali na tabulu a ucitelka si to nevsimla bo sme tam napisali secko datum a tak:D a tie 3 tam boli takze...good:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.